Вихід на ринок Польщі

Вихід на ринок Польщі

Нещодавно наша компанія ECONAD (www.econadin.com ) була представлена на польському ринку завдяки програмі “Дія” при підтримки eepo.ukraine (Офіс з розвитку підприємництва та експорту) . Ця програма є частиною пілотного проекту експортної підтримки українського бізнесу і створена з метою сприяння розвитку зовнішньоекономічної діяльності українських компаній.

ЕКОНАД – українська компанія, яка спеціалізується на виробництві та постачанні продуктів для ліквідації розливів нафти (абсорбенти, бонові загородження, скімери, сорбуючі матеріали тощо). Завдяки високій якості продукції та інноваційним рішенням, ЕКОНАД вже зарекомендувала себе на внутрішньому ринку України. Проте, компанія вирішила розширити свою діяльність та покорити зовнішні ринки, зокрема Польщу.

Благодаря програмі “Дія”, ЕКОНАД отримала експортну підтримку, яка стала важливим кроком у виході на польський ринок. Ця підтримка включає фінансову допомогу, консультації та інші інструменти, які сприяють розширенню бізнесу компанії за кордоном.

Польща, як сусідня країна та член Європейського Союзу, є привабливим ринком для нашої компанії. Завдяки своїй географічній близькості та економічній стабільності, Польща надає великі можливості для розвитку торгівлі та економічного співробітництва. ЕКОНАД використала ці переваги та заснувала стратегічне партнерство з польськими партнерами.

Польський ринок пропонує широкі можливості для розширення реалізації продукції нашої компанії ЕКОНАД.

Поділіться цим постом