Керівництво компанії

Кандидат біологичічних наукСпеціаліст ОЧЭС з питань ліквідації аварійних розливів нафти

Соловйов Валентин Іванович

ЗАСНОВНИК

Засновники «ЕКОНАД»

Соловйов Валентин Іванович, експерт ОЧЕС (Організація Чорноморського та Економічного співробітництва) з ліквідації аварійних розливів нафти на Чорному морі, член-кореспондент МАНЕБ (міжнародної академії наук екології, безпеки людини та природи).

Здесь можно написать цитату директора (или лозунг компании) и сделать картинку с подписью

Наша місія

Розробка та впровадження природоохоронних технологій для ліквідації розливів нафти, які забезпечують ефективну ліквідацію наслідків розливу нафти.

Розробка

«ЕКОНАД» є єдиним розробником та виробником універсального органічного сорбенту-біодеструктора вуглеводнів нафти – біопрепарата “Еконадін” та “Еконадінових технолігій”

Виробництво

Також «ЕКОНАД» виробляє широкий перелік продукції для ліквідації аварійних розливів нафти, інформацію про яку ви можете знайти в розділі «Продукція».

“Еконадинові біотехнології”, що використовуються “ЕКОНАД” перевершують світові аналоги за ступенем очищення та простотою проведення технологічного процесу.

Співробітники «ЕКОНАД» – команда професіоналів з багаторічним досвідом у сфері ліквідації аварійних розливів нафти, що дотримуються головної мети – забезпечити ефективний захист навколишнього середовища за допомогою “еконадинових біотехнологій”.