Про нас

Про нас

Компанія «ЕКОНАД» розробляє та впроваджує природоохоронні технології, спрямовані на захист навколишнього природного середовища від нафтових забруднень.

Протягом багатьох років місією нашої компанії є розробка та впровадження природоохоронних технологій для ліквідації розливів нафти.

«ЕКОНАД» є єдиним розробником та виробником універсального органічного сорбенту-біодеструктора вуглеводнів нафти – біопрепарата “Еконадін”.

“Еконадинові біотехнології”, що використовуються “ЕКОНАД” перевершують світові аналоги за ступенем очищення та простотою проведення технологічного процесу.

Співробітники «ЕКОНАД» – команда професіоналів з багаторічним досвідом у сфері ліквідації аварійних розливів нафти, що дотримуються головної мети – забезпечити ефективний захист навколишнього середовища за допомогою “еконадинових біотехнологій”.

Беручи до уваги специфіку нашої діяльності та усвідомлюючи серйозність ситуації у разі позаштатних аварійних ситуацій, ми забезпечуємо термінові постачання нашої продукції територією України.

Гарантією якості нашої продукції є позитивні відгуки від понад 500 підприємств морської та нафтогазової галузі, з якими ми співпрацюємо понад 20 років, висновки санітарно-епідеміологічних органів та екологічних інспекцій. А, також, ISO 14000 і 9000.

Враховуючи те, що кожна аварійна ситуація має свої особливості, до кожного нашого клієнта застосовується індивідуальний підхід.

Стабільні ціни забезпечують партнерам впевненість у тому, що вони можуть розраховувати на стабільні прибутки від продажу товарів або послуг.

Керівництво компанії

Процес планування, організації, управління та контролю бізнес-процесів, які необхідні для досягнення певних цілей.ПЕРЕЙТИ

Історія компанії

Короткий історичний екскурс освіти, розвитку та перспективи компанії

ПЕРЕЙТИ

Виставки

Хронологія виставок, здобуття нагород, грамот, медалей

ПЕРЕЙТИ