Ліквідація аварійних розливів нафти та нафтопродуктів


Ліквідація розливів нафти

«Еконад» надає консультаційні послуги щодо збільшення ефективності робіт з ліквідації аварійних розливів нафти та нафтопродуктів у відкритому морі, акваторіях морських та рибних портів, технологічних водойм, поверхні ґрунту, бетонних конструкцій тощо.

Методи, що застосовуються для якнайшвидшої ліквідації наслідків розливу, сильно відрізняються залежно від ступеня забруднення, часу, погодних умов, глибини проникнення нафтопродуктів (для грунтів) та інших факторів. Ефективність методів, застосовуваних у кожному даному випадку, значною мірою залежить від ступеня підготовки персоналу, що здійснює роботи з ліквідації.

Фахівці «Еконад» завжди готові виїхати на місце аварії та допомогти визначитися з методом ліквідації, який буде найефективнішим у даному випадку. У разі якщо на об’єкті відсутні засоби для ліквідації аварійних розливів або присутні в недостатній кількості, ми завжди можемо надати для використання продукцію нашого підприємства: біопрепарат «Еконадин», бони «Еконад», що сорбують, і різні сорбуючі матеріали нашого виробництва.

«Еконад» готовий також провести навчання для персоналу Вашого підприємства, щоб у критичний момент усі роботи з ліквідації були виконані на найвищому рівні та в найкоротший термін.


Робочий процес

Наше розташування

Адреса: Україна 65005, м.Одеса, вул. Мельницька 26/2. оф.14


Робочі години

Понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:00

Субота - з 9:00 до 14:00

Неділя - вихідний