Послуги

Компанія "ЕКОНАД" надає такі послуги

Ліквідація аварійних розливів нафти та нафтопродуктів

«Еконад» надає консультаційні послуги щодо збільшення ефективності робіт з ліквідації аварійних розливів нафти та нафтопродуктів у відкритому морі, акваторіях морських та рибних портів, технологічних водойм, поверхні ґрунту, бетонних конструкцій тощо.

Очищення металевих конструкцій, бетонних та асфальтових покриттів, забруднених нафтопродуктами

Очищення металевих конструкцій, бетонних та асфальтових покриттів забруднених нафтопродуктами дуже кропітка задача, яка потребує певних зусиль та часу.

Очищення від нафтопродуктів та рекультивація ґрунтів

Вуглеводні нафти є одними з найпоширеніших забруднювачів навколишнього середовища і зокрема ґрунтів, у районах нафтовидобутку, перевантаження, переробки та виробництва, де як сировину використовується сира нафта або нафтопродукти.

Очищення нафтовмісних стічних вод

Якщо нафтовмісні стічні води після очищення будуть скидатися в міську каналізацію або безпосередньо у водоймище, додатково передбачають адсорбери із завантаженням з активованого вугілля або іншого ефективного сорбенту.

Відновлення піщаних пляжів після нафтових розливів. Очищення прибережної смуги

Відновлення піщаних пляжів після нафтових розливів може бути дуже складним процесом, оскільки нафта може мати дуже негативний вплив на довкілля та екосистеми піщаних пляжів.

Розробка нормативної документації

Розробка нормативної документації є важливим етапом в процесі реалізації будь-якої діяльності, яка потребує встановлення правил та стандартів. Нормативна документація може мати різні форми та види, такі як закони, постанови, накази, інструкції, положення тощо.