Нафта – одна з найбільш затребуваних копалин у світі

Нафта – одна з найбільш затребуваних копалин у світі

Нафта – одна з найбільш затребуваних копалин у світі. З її допомогою їздять машини, літають потяги та рухаються мотори. Здавалося б, що може бути краще та корисніше?
Проте, саме нафта наносить небувалий вигляд довкіллю.

Видобування «чорного золота» з надр землі призводить до ряду екологічних катастроф:
  1. Вирубці лісів. Дерева знищують кілометрами, щоб звільнити місце для буріння свердловин.
  2. Забруднення океанів та морів. Коли нафту виливають у воду, то утворює на поверхні тонку маслянисту плівку, яка не пропускає повітря і виділяє вуглекислий газ.
  3. Зникнення багатьох видів комах, тварин, риб та птахів, які гинуть від контакту з нафтою або місце проживання, яких нещадно знищують.
  4. Глобальне потепління. Велика кількість вуглекислого газу в атмосфері землі призведе до зміни клімату планети. Все це виникає через те, що спалювання нафтопродуктів виводить велику кількість вуглекислого газу в атмосферу.

Для того, щоб припинити руйнування клімату та планети загалом варто повністю припинити добування нафти та використання нафтопродуктів у промисловості. Однак навіть за наявності альтернативних видів палива людство ще не готове повністю відмовитися від «чорного золота». Зменшити шкоду для довкілля можна, якщо застосовувати сучасні захисні препарати, сорбенти, біопрепарати, бонові загородження та інші технології.

Поділіться цим постом