Екологічно чисте паливо

Екологічно чисте паливо

Як відомо, нафта – це обмежений ресурс. За останніми підрахунками, вже за кілька десятиліть «чорне золото» практично повністю зникне з надр Землі. Однак, це не привід засмучуватися, адже сучасні технології не стоять на місці, і альтернативні види палива вже застосовуються в передових країнах.

Найпопулярнішими ресурсами вважаються:
  1. Біоетанол та біодизель, що отримуються з цукрових буряків, тростини, кукурудзи та зернових.
  2. Натуральний шоколад. У 2009 році група інженерів створила гоночний автомобіль, який їздить на шоколаді та здатний розвивати швидкість до 220 км/год. Як розповіли вчені, біодизельний двигун боліда працює на паливі, що складається з відходів шоколаду та олії.
  3. Людський жир. Ідея застосовувати такий дивний «вид палива» спала на думку пластичному хірургу, доктор Алану Біттнеру. За його Біттнером, викачаним з одного пацієнта жиру при ліпосакції вистачало на заправку відразу двох автомобілів.
  4. Віскі. 2013 року вчені Університету Нап’є в Единбурзі запропонували робити паливо з віскі. Ідея була захоплена екологами, і якщо проект отримає фінансування, то, можливо, в найближчі пару років ми зможемо їздити на віскі.
  5. Використані підгузки. За попередніми розрахунками, зі 180 млн підгузків мало вийти близько 11 млн літрів дизельного палива.

Поділіться цим постом