Наше майбутнє

Наше майбутнє

На сьогоднішній день розробки «ЕКОНАД» отримали світовий рівень визнання, про що свідчить той факт, що на Всесвітній виставці екологічних технологій ЕКСПО в Японії наша компанія була номінована у конкурсі «100 найкращих світових екологічних технологій для створення відповідних умов життя» у майбутньому».

Також нещодавно наші фахівці розробили нові продукти, які можуть допомогти у ліквідації розливів нафти. Наприклад:
  1. Спеціальні надувні загороджувальні бони «Еконад РБ5» призначені для локалізації місця розливу нафтовмісних вод. Виготовлені з міцних та якісних матеріалів, бонові загородження чудово утримують нафту та інші нафтопродукти, а також не піддаються згубному впливу ультрафіолету.
  2. Плаваючі пристрої для збору сміття «SmartBin». SmartBin з’єднаний шлангами з моторним насосом високої продуктивності, який всмоктує воду в SmartBin та перекачує її назад у басейн. Сміття (вугільний/зерновий пил, масляна плівка), що засмоктується разом з водою в бак SmartBin і залишається в спеціальному збірнику, що фільтрує, який замінюється в міру заповнення.
  3. “Медуза” – мережа бар’єрного захисту. Переваги мережі «Медузи» були визнані у різних сферах, але насамперед у рибальстві та захисті берегової лінії. Оскільки останнім часом проблеми із навалою медуз на узбережжі почастішали, дуже затребуваними стали пристрої, здатні захистити населення від цих неприємних зустрічей.

Сьогодні наша компанія активно розвивається та працює на міжнародному ринку. Ми співпрацюємо з компаніями з багатьох країн і зараз працюємо над відкриттям ще одного офісу в Румунії, щоб бути ще ближче до наших європейських партнерів та клієнтів.

Поділіться цим постом