Найстрашніші аварії на бурових платформах

Найстрашніші аварії на бурових платформах

 

  1. Найбільшою світовою екологічною катастрофою на сьогоднішній день визнано аварію на нафтовій платформі Deepwater Horizon, що сталася 20 квітня 2010 року, в Мексиканській затоці. Під час вибуху та пожежі на платформі загинули 11 та постраждали 17 людей. За 152 дні боротьби з наслідками аварії у воду вилилося близько 5 мільйонів барелів нафти, нафтова пляма досягла 75 тисяч квадратних кілометрів.
  2. 16 березня 2001 року біля берегів Бразилії вибухнула Р-56 – найбільша нафтова платформа у світі. Загинуло 10 нафтовиків. 20 березня після серії руйнівних вибухів платформа затонула, завдаючи непоправної шкоди навколишньому середовищу.
  3. У березні 1980 року в Північному морі розламалася і перекинулася норвезька бурова платформа Alexander Keilland. Із 212 осіб, які перебували на платформі, загинуло 123. Як заявили експерти, причина катастрофи – “втома металу”. Дуже складно повністю очистити навколишнє середовище від нафтових продуктів, проте за допомогою спеціальних сорбентів та обладнання компанії «Еконад» можна в рази зменшити завдану природі шкоду!

Поділіться цим постом