+38(067)5531518

+38(050)3954584

+380(482)7221658

Замовити продукцію

005
004_01
Берми для попередження та обмеження
розливів
econad_banner4 (1)

Розробляємо та впроваджуємо природоохоронні технології понад 30 років

008_
Скіммери для очищення СОЖ, та збирання
олії та нафтопродуктів
009
previous arrow
next arrow

Очищення від нафтопродуктів і рекультивація грунтів

Вуглеводні нафти є одними з найпоширеніших забруднювачів навколишнього середовища і зокрема ґрунтів, у районах нафтовидобутку, перевантаження, переробки та виробництва, де як сировину використовується сира нафта або нафтопродукти.

Забруднення ґрунтів призводить до значної екологічної та економічної шкоди: знижується врожайність сільськогосподарських культур, зменшується продуктивність лісових ресурсів, вилучаються з господарського землекористування великі площі, погіршується санітарний стан довкілля.
Комплекс заходів, запропонований науково-виробничим підприємством «ЕКОНАД», складається з кількох етапів робіт: очищення нафтопродуктів та відновлення продуктивності та народогосподарської цінності порушених та забруднених земель, а також покращення умов довкілля відповідно до інтересів суспільства та підприємств.

Комплексна біотехнологія включає використання таких мікробіологічних методів: внесення бактеріального сорбенту «Еконадін», біомаси бактерій-супердеструкторів нафтопродуктів, стимуляцію розвитку аборигенної нафтоокислюючої мікрофлори.

Очищення від нафтопродуктів ведеться відповідно до «Методичними рекомендаціями щодо застосування біотехнологічних методів ремедіації забруднених нафтою земель», розробленими фахівцями «ЕКОНАД» та погодженими з Міністерством охорони навколишнього середовища та Держкомітетом із земельних ресурсів.

Унікальні властивості біопрепарату «Еконадін» та «еконадинових» біотехнологій надають можливість проведення біоремедіації без вилучення ґрунту, безпосередньо на місці забруднення, що значно знижує вартість процесу.

Перелік робіт «Еконад», що виконуються:

1. Участь у комплексному обстеженні об’єкта.
2. Розробка проекту ліквідації нафтового забруднення ґрунтів та його узгодження. Передача біотехнологічних пропозицій щодо очищення ґрунтів.
3. Здійснення контролю над проведенням робіт протягом усього терміну реалізації проекту. Проведення хімічних, бактеріологічних, фітотоксичних, ґрунтових та інших аналізів протягом усього терміну робіт.
4. Забезпечення бактеріальним препаратом «Еконадін» та рідкою культурою бактерій деструкторів нафтопродуктів.
Вартість зазначених робіт визначається кошторисом після отримання конкретного техзавдання.
Питання забезпечення технічними засобами, робочою силою з обробітку ґрунту та ін. обговорюються окремо.
Вартість препарату договірна.

Наші фахівці завжди готові надати консультативну допомогу та виїхати на об’єкт, щоб оцінити ситуацію та виробити найбільш оптимальні шляхи вирішення проблеми.